access_time6 دقیقه قبل

Stader Labs ، یک پلتفرم مدیریت سرمایه گذاری رمزارزها ، پنجشنبه اعلام کرد که 4 میلیون دلار برای تأمین سرعت توسعه در چندین بلاکچین، از جمله اتریوم ، Near و پولکادات و همچنین گسترش کمپین های بازاریابی خود ، تامین مالی می کند.
افزایش سرمایه توسط Pantera Capital ، با مشارکت تعدادی از صندوق های سرمایه گذاری ، بنیادهای بلاکچین و سرمایه گذاران ، از جمله Coinbase Ventures ، True Ventures ، Hypersphere ، TerraForm Labs و بنیاد سولانا انجام شد.
Stader Labs پروتکل ها و برنامه های کاربردی مالی غیر متمرکز (DeFi) را در یک راه حل ساده برای نمایندگان جمع آوری می کند تا بتواند بازده خود را به حداکثر برساند. پیشنهاد فعلی شامل استیک کردن ، استیکینگ نقدی ، مشتقات و بازی و همچنین استراتژی های پر بازده است.
Amitej Gajjala ، بنیانگذار و مدیر عامل Stader Labs ، در مورد جاه طلبی های شرکت اظهار داشت:

“ما امیدواریم که بتوانیم دارایی های رمزارزی را در بخش مالی تقویت کنیم و سرمایه گذاران را در سهیم کردن دارایی ها و ایجاد بازده آسان و شرکت دهیم.”
گزارشی که توسط JPMorgan Chase در ماه ژوئیه (تیر)منتشر شد برآورد کرد که انتقال اتریوم به مکانیسم اجماع اثبات سهام ، سود سهام را از 9 میلیارد دلار به 20 میلیارد دلار افزایش می دهد.
در اوایل ماه آگوست(اواخر مرداد) ، قبل از ارتقا EIP-1559 اتریوم ، مدیر عامل Pantera Capital ، دان مورهد(Dan Morehead) ، پیش بینی کرد که اتر (ETH) از بیت کوین (BTC) به عنوان دارایی رمزارزی برتر پیشی خواهد گرفت و دلیل آن را در استفاده از انرژی استخراج انرژی و تأثیر گسترده آن بر دیفای عنوان کرد.

Paul Veradittakit ، شریک Pantera Capital در مورد افزایش بودجه Stader گفت:
“ما تجمیع و تمرکززدایی برای استیک دارایی و مشتقات در پروتکل ها و اعتبارسنجان ارائه می دهیم. ما معتقدیم که تجربه کاربری استیک می تواند هم برای معامله گران خرد و هم برای موسسات بهبود یابد و آزمایشگاه Stader آماده است تا نقش مهمی در پذیرش انبوه راه حل های ذخیره سازی ایفا کند. “

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی پرشیا بلاکچین نمی باشد.

منبع:cointelegraphمنبع