زمان خبر:16 دقیقه قبل

(رویترز) – غول خدمات پرداختی، شرکت Visa (NYSE:V)، اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که کارت های این شرکت در تمام فروشگاه ها و سایت های آمازون (NASDAQ:AMZN) به عنوان بخشی از یک توافق جهانی پذیرفته می شوند.

آمازون نوامبر گذشته (آبان-آذر) اعلام کرد که پذیرش کارت‌های اعتباری ویزا صادر شده در بریتانیا را به دلیل کارمزدهای بالای تراکنش‌های پرداخت شده توسط پردازشگر پرداخت، متوقف می‌کند.

در اوایل سال جاری، غول تجارت الکترونیک در نهایت اعلام کرد که پذیرش کارت‌های اعتباری ویزا صادر شده توسط بریتانیا را در وبسایت بریتانیا متوقف نخواهد کرد و افزود که با ویزا برای حل اختلاف بر سر کارمزدهای پرداخت همکاری می‌کند.

پس از Brexit (خروج بریتانیا از اتحادیهٔ اروپا)، محدودیتی که اتحادیه اروپا برای کارمزدهای دریافت شده توسط صادرکنندگان کارت اعمال می کند، دیگر در بریتانیا وجود ندارد.

یکی از سخنگویان ویزا در ایمیلی به رویترز گفت: ویزا از دستیابی به یک توافق گسترده و جهانی با آمازون خرسند است. این توافق شامل پذیرش ویزا در تمام فروشگاه‌ها و سایت‌های آمازون و همچنین تعهد مشترک به همکاری در زمینه محصولات جدید و ابتکارات فناوری برای اطمینان از تجربه‌های پرداخت نوآورانه برای مشتریان ما در آینده است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی پرشیا بلاکچین نمی باشد.

منبع: Investingمنبع