زمان خبر:13 دقیقه قبل

بر اساس گزارش پلتفرم تحلیل داده‌های ارز دیجیتال ،سنتیمنت (Santiment)، رمزارز ترا (LUNA) علیرغم کارایی و عملکرد نامطلوب آن در سه ماه گذشته، در صدر فهرست مورد بحث ترین رمزارزهای بازار قرار گرفته است.

با توجه به این گزارش ، رمزارز LUNA از ماه اکتبر(آبان-آذر) به  بحث برانگیز ترین رمزارزی تبدیل شده است. پیشتازی LUNA ممکن است حاکی از افزایش فشار خرید احتمالی از طرف سرمایه گذاران حقیقی باشد. افزایش حجم اجتماعی این رمزارز همچنین منجر به نتایج مثبتی در پرایس اکشن آن شده است و 15 درصد قیمت آن افزایش یافت.

افزایش فعلی در حجم اجتماعی LUNA را می توان به عنوان بزرگترین افزایش علاقه مندی نسبت به این رمزارز در شش ماه گذشته دانست.

عملکرد LUNA در بازار

بر اساس داده‌های پلتفرم رمزارزی TradingView، ترا طی ۱۸ روز گذشته در این محدوده نوسان نزولی با میانگین قیمت ۵۴.۵۰ ​​دلار معامله شده است. همانطور که در نمودار قابل ملاحظه است، جهش اخیر قیمت ترا منجر به عبور به آن از سطح مقاومتی این محدوده شد.

سایر شاخص های تکنیکال از قبیل شاخص RSI حاکی از  واگرایی LUNA نسبت به نمودارش است که نشان می دهد بازیابی این رمزارز در کوتاه مدت منطقی است.

تصویر کلی تر از نمودار این دارایی چندان مطلوب به نظر نمی رسد زیرا ارزش LUNA در 60 روز گذشته بالغ بر 45 درصد کاهش یافته است. دلیل سقوط شدید آن عمدتاً ناشی از اصلاح کلی بازار رمزارز ها بود که منجر به کاهش ارزش اکثر دارایی ها از جمله اتریوم، بیت کوین، سولانا و سایرین شد.

سایر آلتکوین‌ها مانند اتریوم و سولانا در حال حاضر پس از حمام خون در بازار ارزهای دیجیتال، تا حدودی رشد کرده اند. دومین رمزارز بزرگ بازار 2.7 درصد رشد کرده است درحالی که قیمت سولانا 4 درصد رشد را تجربه کرده است.

 

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی پرشیا بلاکچین نمی‌باشد.

منبع: u.today



منبع