زمان خبر:2 دقیقه قبل

گلدمن ساکس و بارکلیز(Barclays) بریتانیا به سری سرمایه‌گذاری 70 میلیون دلاری برای پلتفرم معامله کریپتویی نهادی الوود تکنولوژی(Elwood Technologies) که توسط میلیاردر بریتانیایی مدیر صندوق تامینی، آلن هوارد(Alan Howard)، تأسیس شده است، پیوستند.
همانطور که فایننشال تایمز در 15 می(25 اردیبهشت) گزارش داد، بانک آلمانی دوستدار رمزارز، Commerzbank، گلکسی دیجیتال و داون کپیتال(Dawn Capital) به این سری پیوستند. بر اساس این گزارش، سری جمع آوری کمک مالی شرکت حدود 500 میلیون دلار ارزش داشت.
علیرغم سقوط اخیر در بازارهای کریپتو، الوود گفت شرط می‌بندد که موسسات مالی سنتی مانند صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بانک‌ها همچنان علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستند.
جیمز استیکلند(James Stickland)، مدیرعامل Elwood Technologies، گفت که این جمع‌آوری کمک مالی «اعتبار دیگری از ارزهای دیجیتال» است که کاهش قیمت‌ها را در چند هفته گذشته کاهش می‌دهد.

Elwood Technologies یک سیستم مدیریت پورتفولیو کریپتو با اطلاعات بازار کریپتو و زیرساخت معاملاتی را برای سرمایه‌گذاران نهادی فراهم می‌کند که دارای رابطی است که به صرافی‌های ارز دیجیتال، ارائه‌دهندگان نقدینگی و متولیان متصل می‌شود.
متیو مک‌درموت(Mathew McDermott)، رئیس جهانی دارایی‌های دیجیتال گلدمن ساکس، درباره این قرارداد اظهار داشت که این سرمایه‌گذاری نشان می‌دهد که این شرکت به «تعهد مستمر» به ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد و افزود:
با افزایش تقاضای سازمانی برای ارزهای دیجیتال، ما به طور فعال حضور و قابلیت‌های خود را در بازار گسترش داده‌ایم تا تقاضای مشتریان را تامین کنیم.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی پرشیا بلاکچین نمی باشد.

منبع:cointelegraphمنبع